O Synchronizacji

When people come in trying to find techniques to earn money with less effort, among many most useful alternatives they have is to purchase custom paper products. Such an investment not only supplies the essential source of essay writing revenue but in addition helps pupils reach their academic goals. In fact, a scholarship or a superb essay writing assignment can be regarded one of the most legit sources of the excess money.

REFLEX

Synchronizacja to realizowane od 2008 roku przedsięwzięcie, w którym głos mają artyści, architekci i badacze poszukujący rozwiązań problemów manifestowanych w przestrzeni współczesnych miast: projektowych, społeczno-politycznych, ekonomicznych, estetycznych i emocjonalnych.

Fundacja Bęc Zmiana, inicjator cyklu Synchronizacja, to organizacja o charakterze non for profit, wspierającą działania artystyczne i kulturalne, których celem jest odkrywanie przestrzeni i sposobów w jakich manifestuje się duch czasu.

Siedziba Bęc Zmiany mieści się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 65, gdzie oprócz niewielkiego biura, prowadzi specjalistyczną księgarnię i galerię (16m2). Nie tylko z powodu szczupłości lokalowej chętnie wchodzi w asocjacje z innymi organizacjami i instytucjami działającymi na terenie całego kraju.

Więcej informacji dotyczących projektu Synchronizacja: www.synchronizacja.beczmiana.pl

Cykl Synchronizacja jest realizowany przez Fundację Bęc Zmiana dzięki dotacji uzyskanej od Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

www.beczmiana.pl
t:+48 22 827 64 62
m: +48 516 802 843
e: bec@funbec.eu

Research papers for sale and essay writers an astonishing sales letter will certainly land you a successful client.